Sıkça Sorulan Sorular

Web sitemizin “Gönderini anlık takip et” modülü üzerinden ve destek merkezimizi arayarak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Gönderilerinizin güvenli teslimatını önemsiyoruz.Bu sebeple teslimat sırasında dağıtıcı personelimiz ile teslimat onay kodunuzu paylaşmanızı rica ediyoruz.Onay kodunuz ; gönderiniz dağıtıma çıktığında SMS ile gönderilecektir.

Gönderiniz dağıtıma çıktıktan sonra SMS ile gönderilen link üzerinden gönderinizin durumunu takip edebilir dağıtım sorumlumuza “Zile basmayın”notunuzu iletebilirsiniz.

Görüşleriniz bizim için çok değerli. Web sitemizden iletişim formu aracılığı ile bize ulaşabilir ya da destek hattı kanalımızdan iletişime geçebilirsiniz.Ayrıca destek hattımız ile yapacağınız görüşmelerinizi de değerlendirme anketimize katılarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Teslimat adresiniz ile ilgili yapacağınız değişiklikleri [email protected] adresimizden ya da 0216 232 30 88 numaralı destek hattımız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden gönderi formu oluşturarak talebinizi iletebilirsiniz.Taleplerinize 1 iş günü içerisinde dönüş yapılacaktır.

Web sitemizde “sürücü ol” sayfasından başvuru formu doldurabilir ve Scotty ailesine katılmak için talebinizi iletebilirsiniz.Taleplerinize 1 iş günü içerisinde dönüş yapılacaktır.

Neden Scotty ?

yuksek teknoloji
“yüksek teknoloji”
surekli gelisim
“sürekli gelişim”
daha fazla fırsat
“daha fazla fırsat”
yuksek motivasyon
“yüksek motivasyon”
daha fazla aktivite
“daha fazla aktivite”
hızlı buyume
“hızlı büyüme”